Prečo predať nehnuteľnosť prostredníctvom Ci estate?

Vašu nehnuteľnosť predáme za najvyššiu cenu
Ako Vám získame najvyššiu cenu na trhu?
Vieme nájsť potenciál aj tam, kde ho iní nevidia. Pre Vašu nehnuteľnosť pripravíme konkrétny investičný zámer, štúdiu, aj analýzu. Zhodnotíme tak Vašu nehnuteľnosť a predáme ju za najvyššiu cenu na trhu. Chcete využiť potenciál svojej nehnuteľnosti na plno? Tak nás kontaktujte!
Aké faktory ovplyvňujú cenu nehnuteľnosti?
Investičný koncept, potenciál pre investora, širšie vzťahy v okolí ako infraštruktúra a územný plán, dôsledné a overené informácie. Potenciálny kupec očakáva tieto informácie na prvom stretnutí a ak ste pripravený, dokážete svoju nehnuteľnosť predať za podstatne vyššiu cenu ako konkurent.

Perspektívny predaj môže zmariť aj jedna chyba!
Na čo si dať pozor pri predaji nehnuteľnosti?
Predaj nehnuteľnosti ako investičného zámeru je zložitý a náročný proces. Akákoľvek malá právna, projekčná, či ekonomická chyba môže zničiť celý potenciál Vášho zámeru. Predávajúci často krát mylne informuje o existujúcom stave nehnuteľnosti, čím nie len že znižuje potenciál vyššieho výnosu ale vystavuje sa po predaji hrozbe súdnych sporov. Nechajte to na nás a my sa postaráme, aby boli všetky kroky procesu bezproblémove.
Ako Vás ochránime?
Počas našej dlhoročnej odbornej praxe sme zdokonalili naše postupy. Vieme na čo si dať pozor a ktorým hrozbám sa vyhnúť skôr, než na ne vôbec natrafíme. Ak začneme predávať Vašu nehnuteľnosť my, môžete si byť istí, že nami poskytnuté informácie budú dôsledne pripravené pre úspešný predaj.
Peniaze okamžite na Váš účet
Za aký čas predáte moju nehnuteľnosť? 
Počas nášho pôsobenia sme si vybudovali sieť kupujúcich, pripravených okamžite odkúpiť nami ponúkané nehnuteľnosti. Toto nám umožňuje vyplatiť Vám peniaze okamžite po tom, ako Vašu nehnuteľnosť preveríme, odhalíme jej potenciál a ponúkneme ju investorom.
Zaväzujem sa k niečomu ak nehnuteľnosť predávam cez Vás?
Počas našich previerok, analýz a štúdií sa zaväzujete neponúkať Vašu nehnuteľnosť iným predajcom. Ak vďaka previerkam zistíme, že Vaša nehnuteľnosť nie je momentálne vhodná na predaj ako developerský zámer, transparentne odstúpime od našej dohody bez akýchkoľvek poplatkov a všetky zistené informácie z previerok Vám odovzdáme zdarma. 
Naplníme ambície Vašej nehnuteľnosti
Máte s Vašou nehnuteľnosťou ambiciózny plán?
Komunikujeme s kupujúcimi z celého sveta. Nech je Váš plán s nehnuteľnosťou akokoľvek ambiciózny a veľký, detailne zhodnotíme správnosť informácii a nenecháme si ujsť žiadnu príležitosť. Nad Vašou nehnuteľnosťou bude bdieť tím skúsených architektov, právnikov a ekonómov, ktorí spolu s dôkladne pripravenými informáciami vytvoria optimálny  realitný produkt pre investora.
Viete o nehnuteľnosti s investičným potenciálom?
Kontaktujte nás
© 2021 ciestate, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 
Ušetríme Vám čas a starosti spoľahlivými informáciami
+421 911 722 945
info@ciestate.eu
© 2021 ciestate, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 
crossmenuchevron-down