Služby

Sprostredkujeme kúpu a predaj developerských projektov

Našim klientom ponúkame kompletný servis pri predaji, resp. kúpe nehnuteľnosti. Náš talentovaný tím využíva know-how získané 20 rokmi skúseností a prináša Vám tak výhody obchodného partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Čo všetko doň patrí a ako postupujeme?
1
Nájdeme nehnuteľnosť vhodnú pre investičnú príležitosť
Náročná úloha aj pre skúseného developera. Vďaka našim stabilným partnerom nachádzame investičné nehnuteľnosti naprieč celým Slovenskom. 
2
Preveríme skutočný stav nehnuteľnosti a analyzujeme trh
Nasleduje podrobná due diligence, analýza SWOT, návštevy katastrálneho úradu, previerky súčasných územných plánov, trhový potenciál nehnuteľnosti.
3
Poradenstvo pre developerov
Overujeme realizovateľnosť a efektivitu investičného zámeru. Maximálne využívame potenciál nehnuteľnosti k čo najvyšším tržbám. Pripravujeme predajnú, marketingovú stratégiu na základe získaných analýz.
4
Spojíme nehnuteľnosť s kupcom
Pre investičný projekt hľadáme vhodného kupujúceho. Pripravujeme kúpne zmluvy, dohliadame na bezpečné transakcie v súčinnosti s notárom.
5
Marketingová stratégia s realizáciou
Predajom developerského projektu naša práca nekončí. Je čas naplniť potenciál nehnuteľnosti a predať ho koncovým užívateľom. Môžeme Vám vypracovať kompletnú stratégiu predaja s realizáciou web stránok, sociálnych sietí a ďalších marketingových prospektov. 
Máte tip na nehnuteľnosti? 
Kontaktujte nás a my sa odmeníme
© 2021 ciestate, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 
Ušetríme Vám čas a starosti spoľahlivými informáciami
+421 911 722 945
info@ciestate.eu
© 2021 ciestate, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 
crossmenuchevron-down