Späť na všetky nehnuteľnosti

Pozemok na výstavbu bytového domu

Popis

Na predaj ponúkame rozsiahly pozemok o výmere 1 378 m² s už na mieru navrhnutým investičným zámerom, ktorý Vám opisujeme nižšie, v časti Investičný zámer.

 

Pozemok je vhodný pre investičný zámer najmä vďaka svojej polohe - nachádza sa v lukreatívnej časti Prešova na ulici Švábska, s kompletnou občianskou vybavenosťou a v tesnej blízkosti hlavných dopravných tepien. To zabezpečuje vysoký dopyt po bývaní v tejto oblasti a teda rýchly predaj novopostavených bytov.

 

Projekt pre územné povolenie už máme kompletne vyhotovený a v súčasnosti prebieha územné konanie na meste Prešov, s plánovaným udelením v polovici tohto roka. Nový majiteľ tak nebude musieť na nič čakať.

Elektrina
Plyn
Voda
Kanalizácia

Galéria

Lokalita

Mesto Prešov leží vo východnej časti Slovenska na sútoku riek Torysa a Sekčov v Košickej kotline. Obklopujú ho Slanské vrchy z východu a Šarišskú vrchovinu zo západu. Košice ležia 36 km južne, mesto Poprad leží 75 km západne, Bardejov 41 km severne a Vranov nad Topľou 46 km východne.

 

Má približne 84 824 obyvateľov a je tak tretím najľudnatejším mestom na Slovensku.

 

V meste Prešov nájdeme početné divadlá, najznámejšie je divadlo J. Záborského, kiná a kultúrne centrá. Prešov je tradične známy aj hudobníkmi, ktorých vyprodukovala miestna hudobná scéna. Je náboženským centrom. Ponúkam množstvo príležitostí pre šport a turistiku.

Lekáreň - 4 min pešo
Škôlky a školy - 5 min pešo
Obchody - 5 min pešo
Pošta - 5 min pešo
Banka - 5 min pešo
Centrum - 8 min autom
Kostol - 20 min pešo

Inžinierske siete

Na objekte je dostupná:

elektrina
plyn
voda
kanalizácia

Investičný zámer

Predmetom ponuky je projekt NOVOSTAVBY POLYFUNKČNÉHO OBJEKTU v Prešove s právoplatným územným rozhodnutím. Navrhovaný 4-podlažný objekt s tvarom jednoduchého „L“ pozostáva z komerčnej časti vrátane 4 priestorov na prenájom a bytovej časti so 14 bytmi a priestormi zázemia.

 

Návrh splnenia cieľa moderného polyfunkčného objektu s ekologickým prístupom k využívaniu životného prostredia s využitím moderných technológií s obnoviteľnými zdrojmi ako elektro nabíjačky, fotovoltaika a rekuperácia. Výsledok dopĺňajú aj zelené plochy vrátane výsadby vzrastlých stromov, krovín a živých plotov a zelená strecha.

 

Každý z navrhnutých bytov má vlastnú priestrannú lodžiu, jeden z bytov na 4.NP má aj priestrannú terasu. Jednotlivé administratívne priestory majú svoje hygienické zázemie, dennú miestnosť a kuchyňu. Všetky priestory v objekte, bytové aj administratívne, sú bezbariérovo ​​​​prístupné z výťahu a parteru. je aj 25 parkovacích miest, 5 z nich s elektronabíjačkou. Komfortný prístup na ne zabezpečí areálová komunikácia napojená na vjazd a výjazd na Švábsku ulicu.

 

Podrobný rozpis plánov, použitých materiálov a ďalšie informácie nájdete v priloženej brožúre projektu.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Právna previerka nehnuteľnosti
Daňové poradenstvo
Architektonická štúdia
Vyhotovený projekt pre územné povolenie
Ekonomická analýza
Optimalizácia nákladov
Tržby a výnosy

Zaujala vás táto ponuka?

Michaela Brejčáková
realitný manažér
Prečo predať cez Ci Estate
Prečo kúpiť cez Ci Estate
Má Vaša nehnutelnosť investičný potenciál? 
Kontaktujte nás
© 2021 ciestate, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 
Ušetríme Vám čas a starosti spoľahlivými informáciami
+421 911 722 945
info@ciestate.eu
© 2021 ciestate, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 
crossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right