Späť na všetky nehnuteľnosti

2 rodinné domy, rekonštrukcia na byty

Popis

Na predaj sú dva zachovalé rodinné domy na pozemku s výmerou 839 m² na Hviezdoslavovej ulici v obci Stupava s kompletnou občianskou vybavenosťou.

 

Bývanie v obci ľudia vyhľadávajú celoročne vďaka jej lokalite. Spája bezprostrednú blízkosť prírody a jej krás a zároveň dostupnosť práce - nachádza sa len 15 km od hlavného mesta Bratislava.

 

Kupcu - investora poteší pripravený investičný zámer, vďaka ktorému môže na dopyte po bývaní profitovať. Rekonštrukciou oboch domov vytvorí bytové jednotky, dostatok parkovania, aj priestory vhodné pre podnikanie.

 

Oba rodinné domy sú postavené z klasických materiálov akými sú tehla, betón a monolitické konštrukcie. Sú podpivničené a s dvoma nadzemnými podlažiami. Predný dom sa nachádza na parcele číslo 69/7 o výmere 197 m², druhý dom v rade na parcele 69/4 o výmere 173 m².

Elektrina
Plyn
Voda
Kanalizácia

Galéria

Lokalita

STUPAVA – MESTEČKO NA ZÁHORÍ

Stupava patrí, vďaka svojej vynikajúcej polohe a prírodnému a kultúrnemu bohatstvu, medzi najnavštevovanejšie mestá a obce na Záhorí. Leží v bezprostrednej blízkosti prírodných rezervácií, cyklotrás a turistických chodníkov, ktoré v každom ročnom období priťahujú početných turistov a cyklistov. Z východnej strany mesto susedí s pohorím Malým Karpát a turistickým obľúbeným hradom Pajštún. Na západe tečie v malebných oblúkoch hraničná rieka Morava, lemovaná vzácnymi mokraďami a nivnými lúkami.

Zdravotné stredisko - 4 min autom
Centrum mesta - 5 min autom
Škôlky a školy - 5 min autom
Obchody - 5 min autom
Marianka - 6 min autom
Hrad Pajštún - 16 min autom
Park a kaštieľ - 20 min autom

Inžinierske siete

Objekt je pripojený na všetky inžinierske siete potrebné k výstavbe (plyn, voda a elektrina). Prípojka kanalizácie sa nachádza na príjazdovej ceste.

elektrina
plyn
voda
kanalizácia

Investičný zámer

Investičný zámer bol optimalizovaný construction manažmentom tak, aby dosiahol maximálnu návratnosť pre investora. Finančné modely sú súčasťou ponuky tejto nehnuteľnosti.

 

Rekonštrukciou oboch domov vzniknú 4 nové, presvetlené bytové jednotky, každé na vlastnom poschodí. Okrem krytej garáže pre 2 osobné automobily ponúkajú priestranné pivničné priestory, ktoré bude možné využiť aj na podnikateľské účely, ako napríklad vybudovanie fitness štúdia alebo vinárne.

 

Rekonštrukciou striech, obnovením fasád a novými oknami získajú stavby nový, moderný vzhľad. Dokopy tak v objekte vznikne 11 parkovacích státí a 2 moderné bytové domy ALFA a BETA s obytnou plochou dokopy 718 m².

 

Projekt Rezidencia Stupava je jedinečný pre investorov, developerov ale aj stavebné firmy, ktoré hľadajú ziskové stavebné projekty pre svoj vlastný tím. Dokážeme Vám zabezpečiť kompletný servis, vrátane ukončenia rôznych povolení k stavbe, aj pomôcť v inžinierskej činnosti. Na získané legislatívne informácie poskytujeme záruku.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Právna previerka nehnuteľnosti
Daňové poradenstvo
Architektonická štúdia
Územne povolenie
Vyhotovený projekt pre stavebné povolenie
Ekonomická analýza
Optimalizácia nákladov
Tržby a výnosy

Zaujala vás táto ponuka?

Michaela Brejčáková
realitný manažér
Prečo predať cez Ci Estate
Prečo kúpiť cez Ci Estate
Má Vaša nehnutelnosť investičný potenciál? 
Kontaktujte nás
© 2021 ciestate, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 
Ušetríme Vám čas a starosti spoľahlivými informáciami
+421 911 722 945
info@ciestate.eu
© 2021 ciestate, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 
crossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right